Genel

Belirsizliği Aşk Sanmak ve Bilinçaltı

Belirsizliği Aşk Sanmak ve Bilinçaltı

Danışanlarımın çoğunda gözlemlediğim bir tutum var, ilişkilerdeki belirsizliği aşk sanmak.

Aslında gerçekte olan şey, bilinçaltının belirsizliği çözüme ulaştırmak için bir kişiye dair fazla mesai yaparak bu yoğunluğu aşk sanmasıdır.

Çoğu kişi bu çözümsüz durumları ifade ederken, kendi dili ile aslında bu kişi ile hangi sebeplerden uyumsuz olduklarını açık ve net şekilde tanımlayabilmektedir. Ancak karşı tarafın akıl karıştıran tutarsız davranışları bir bulmaca gibi öte taraftaki kişiyi peşinden koşturmaya devam ettikçe kişi merkezinde kalamamakta ve ileri durumlarda dedektif gibi davranmaya başlamaktadır.

Yaratılan suni gizem, tutarsızlık ve belirsizlik kişilerde mücadele ve hedef tutkusunu tetiklerken kişi aşık olduğunu düşünmektedir.

Süregelen ilişkinin içinde bazen net bir cevap aldığında ve rahatladığında tekrar bu kişinin kendine uygun olmadığını hatırlamakta ve merkezine dönebilmektedir.

Bu kısır döngü çerçevesindeki tüm ilişkiler çok mistik bir koku yayabilir ancak günün sonunda enerjiniz çekilmiş hissediyorsanız bu durumu beslemeye devam etmenin sizi nasıl etkilediğini farketmek ve aynaya bakmak önemlidir.

Sevgiler,
Demet Yıldırım
@layaholistic

demetyildirim.com

Özel Seanslar : 05315104865

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir