Spiritüel Teknikler

Yıldızımız Neden Düşer? Nasıl yükselir? Teknikleri nelerdir?

Yıldızımız neden düşer ve yeniden nasıl yükselir?
Yükseldiğini nasıl anlarız?

Astrolojik olarak transitte Satürn 3. Eve kadar düşüştedir ve ardından 4. Ev transiti ile birlikte yükselişe geçer. Satürn’ün düşüşe geçmesine astrolojik olarak yıldız düşüşü denir.

Özel astroloji analizi alarak transit gezegen hareketlerinizi ve yıldızınızın yüksek olacağı yılları öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında yıldızımız neden düşer?

İnsanların çoğu gerçekte başarılı, pozitif ve neşelidir.
Bebeklikten itibaren hücrelerinde coşku ve yaşama sevinci vardır. Başlangıçta hayata karşı istekli ve kararlıdır.
Ancak zamanla yaşanan blokajlar, güvenlik açıkları ve ihlaller kişinin hem aurasındaki yüksek titreşimi dağıtır hem de hayallerinin gerçek olmayacağına dair bir inanç geliştirmesine neden olur. Hatta zamanla özündeki yapısına yabancılaşır ve ideallerini unutup standart bir yaşam paketine razı olur.

Genellikle kişileri aslında başarılı iken başarısız konuma sürükleyen temel konu güvenlik açıklarıdır.

Çocukken ailemizi ve çevremizi rol model alırız ve kendimizi koruma yöntemleri konusunda önümüzde iyi bir rol model yoksa ilerleyen yıllarda işler biraz daha karışır.

Peki nedir bu güvenlik açıkları?

Bir liste ile göz atalım; bu davranışlar sizi de zaman zaman aşağı çekmiş olabilir mi ?

– Hedeflerimizi yok yere açık edip nazara gelmek
– İkili ilişkilerde sabotaja açık olmak ve karşı tarafın sizi manüpüle edip engellemesine izin vermek
– Hayır diyememek
-Kalbimizin kalıcı olarak kırılmasına izin vermek ve gerçek çıkarımı yapıp ilerleyememek
– Yıldızınızı yani ışığınızı çalmak isteyen insanları görmezden gelmek, gücünüzü başkalarına vermek ve güvenlik önlemlerini ihmal etmek
– Kendimizle ilgili gereksiz şeffaf bilgiler paylaşmak, rakamlarla konuşmak, maaş, miktar bilgisi ileterek alanımızı açık etmek
– Aile ilişkilerinde varsa sabotajcı kişileri çok geç farketmek, yıllar sonra kabullenmek
-Enerji akışlarını yanlış yorumlamak, size bir defa zarar veren kişinin tekrar zarar verebileceğini unutmak, yok saymak
– Sizi hayal kırıklığına uğratan kişilere tekrar alanınızı, kişisel kaynaklarınızı açık etmek
-İnsanların aynı ve eşit olduğu fikrine kapılmak ve her şeyi öylece açıkta yaşamak, paylaşmak
-Kronik sorunlara radikal çözümler getirmek yerine zamana bırakarak enerji kaybetmek
– Kendi değerinizi yok sayarak reddetmeniz gereken koşulları kabul etmek
-Enerji vampirlerini çok geç farketmek, zaman ve para kaybetmek

-Sizi alenen kullanan insanların aslında iyi kalpli olduğu fikrine kapılmak ve onları kurtarırsanız bir gün karşılığını alacağınız yanılgısına kapılmak

-Değişmek istemeyen insanları kurtarmaya çalışarak enerji kaybetmek
-Enerji oyunlarını aşk zannetmek, toksik cinsel ilişkiler
-Sizi beslemeyen ilişkilerin içinde oyalanmak, bulmaca çözmekle uğraşmak

Ferdi Özbeğen : Sen de benim hatalarımdan birisin !

Ve bu gibi davranışlar değişmedikçe yıldızını koruyan ve yükselen bir kişiden söz edebilir miyiz ?

Allah aşkına edebilir miyiz :)))

Neyse gelelim yıldız yükseltme işine;

Yıldızımız yeniden nasıl yükselir?

1- Yukarıda sayılan güvenlik ihlallerini ciddiye alıp davranışlarınızı değiştirmek. Bu maddeyi atlarsanız yıldız yükseltmenin bir hayrı dokunmaz, hayatınız yükselip yere çakılan bir uçağa benzer durur. Tamiri de uzun sürer…

2- Başarılı sanatçılara neden star yada yıldız deriz ?
Çünkü onlar yıldızlar gibi parlak ve ulaşılmazdır.
Bugün kaç kişi Beyonce’yi telefondan arayabiliyor ?

Biraz ulaşılmaz ve gizemli olmak iyidir.

3- Siz hiç kalbi kırık ve üzgün, virane bir super star gördünüz mü ? Modunuz genellikle böyleyse üzgünüm ama yıldızınızın yükselme ihtimali kutuplarda açan bir gelincik çiçeğin yaşama tutunma ihtimali gibidir. Oyuncular neden hemen yeni aşk bulur ? Sevgi frekansında kalmak için ! Yoksa enerjileri düşecektir …

4- Kırık kalp sendromundan çıkmak için yeni karar almak ve kuantum sıçrama yaşamak. Bu yaşananlar size ne öğretti ve şimdi ne yapmalısınız ? Bunun ilacı yıldız taşıdır. Sol kolda bileklik olarak takarsanız kalp kırıklıklarını onardığı için yıldızınızı yükseltir. Tabi soru-cevap çalışmaya devam.

Yıldız Taşı Bileklik
Yıldız Taşı Bileklik

5- Astrolojik olarak yıldız düşüklüğü yaşıyorsanız geçici bir süre parlamaya değil köklerinizi güçlendirmeye ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Paniklemeyin ve yeniden super star olmaya çalışmayın. Güçlenmeye ve inzivaya izin verin. Dönüşünüz muhteşem olacak !

6- Dualardan yardım alın. Siz hiç (7) Cuma suresi okuyup popülaritenizin arttığını deneyimlediniz mi ? İlk seansı belki de birlikte yapabiliriz.

7- Haritasında su elementi yüksek kişiler ve jüpiter retrosu olan kişiler daha çabuk nazara gelebilirler. Nazar denen durum auranın çatlayıp ışığın dışarı sızmasıdır. Üzerinizde nazar varsa eşyalarınız bile sönük görünebilirler. Yaşama karşı isteksizlik ve biraz da depresyon … Her gün 41 felak – nas size yaşama sevincinizi geri verebilir.

8- Neden yükselmek istediğinizle ilgili ruhunuzla kontratınızı yenilemeniz gerekiyor. Gerçekten yükselmek istiyor musunuz ve neden ? Ruh tazelemek için 1 şişe suya safran taneleri atılır ve üstüne Bakara Suresi okunur.
Bu su duş alırken tepe çakradan dökülür ve bakın bakalım neler olur ? Bütün duygularınız geri gelir ve canlanır.. Kendinizi cihan padişahı gibi hissedersiniz ! Rica ederim…

9 – Yükselirsem başıma bir felaket gelir korkusu : aslında bu korku temel korkudur ve çok da gereksiz değildir. Sizi gereksiz tehlikeden korur. Eğer korunma ve savaş tekniklerinde iyi değilseniz saklanmak en iyisidir. Yoksa birden parlamak, kişinin aurası hazır değilse ölüm bile getirebilir ve tehlikelidir. Neden saklandığınızı ve temel korkunuzun ne olduğunu bulun. Çözüme çok daha kolay ulaşacaksınız. Bu sebeple yıldız yükseltme çalışmalarında mutlaka bilinçaltı çalışırız.

10- Çok hızlı yıldız yükseltmek korkuları tetiklediği için çok hızlı düşüş getirebilir. Örneğin birden zengin olmaya herkes çok hevesli görünür ancak, aslında ne parayı yönetebilecek durumda ne de sosyal ilişkileri yönlendirebilecek kıvamda değildirler. Bu yeni bilinmeyen durum, fakir ama bilinen halimizi daha güvenli kılar. Bu algoritmayı çözmeyen kişinin bilinçaltı bolluğa kavuşmasına uzun yıllar engel olacaktır. Bu durumda hazır olmadığınız ruhsal açılımlara bedeninizi zorlamamalısınız ve mutlaka bir rehberlik alarak çalışmalısınız. Çünkü yeniden düşmek genellikle kaçınılmazdır; yine de bazı yüksek ruhlu bilge insanlar zirveyi koruyabilir.

11 – Belki de yıldızınızın yükselmesi cesur bir adımla başlar. Örneğin Kemal Sunal cesaret edip sahneye çıkmasaydı yada Madonna sesim beğenilmez diye mikrofona dokunmasaydı ? Peki sizi öne alacak adım nedir ? ( Bunun duası Ya Fettah Mukaddim x 2000 : Bir numara olma bilgeliği ve azmi verir.)

Yıldızınızın yükseldiğini nasıl anlarsınız ?

– Kısmetiniz açılır çünkü insanlar sizi çekici bulur. Ee auranız parlak, enerji kaptırmayı da bıraktınız.
– Popüler olursunuz ve telefonlarınız susmaz.
– Kalp çakranız açılır ve çoğunlukla sevgi yayarsınız.
– Çocukluğunuzu ve aile köklerinizi onaylamaya başlarsınız. Kendinizi ve ailenizi her halinizle ve her yıl farklı versiyonlarınızla beğenirsiniz. Örnek Nusret’in çocukluk versiyonlarını ve aile fotograflarını sık sık paylaşması : ) tabi nazara gelip habire ceza da yiyor o da ayrı. Ay burcu aslan olduğu için tam bir show-man. Başak yerleşimi el becerisi veriyor ve jüpiter yay yerleşimi onu şanslı ve global yapıyor. Nusret .. komik, popüler ve zengin starımız : )
– Kendinizi çoğu şeye layık görürsünüz, örnek reklamlarda oynamak cok uzak bir fikir gibi gelmez (21000 ya vedud özdeğer artırma)
-Alma enerjiniz açılır ve hediye alma potansiyeliniz artar.
-Hayatı sıkıcı şekilde ciddiyetle ele almazsınız ve daha çok eğlence odaklı olursunuz, işler kolay çözülür.
– Kraliçe yada Kral gibi hissedersiniz (7000 ya Samed)
– Hafızanız canlanır, hedeflerinizi hatırlamaya başlarsınız. (Ya cami hafıza toparlama duası)
– Eşyalarınız parlar ancak bunu daha çok diğer insanlar farkeder, örneğin çantanızı bir salonda bırakıp başka bir odaya geçtiniz. Çantanız sizin titreşiminiz ile uyumlandığından hala parlamaya devam eder. Kalbiniz kırılırsa koruma duvarınız da kırılır ve eşyalarınız zarar görmeye başlar. Böyle bir Cüneyt Arkın filmi vardı. 100lerce şövalyeyle alay edercesine güle oynaya savaşıyordu sonra babasını kırbaçladılar, kalbi dağıldı ve anında sırtından ok yedi. Demekki sevdiklerimize zarar gelince yıldızın yüksek kalması çok fantastik ve metaforik …
– Boğaz çakranız açılır, kendinizi en doğru şekilde ifade ettiğinizden bu gerçek samimiyet hissedilir ve reklam, proje, film, işbirliği teklifleri almaya başlarsınız. (Boğaz çakrası en açık en samimi gelen ünlümüz , Acun abimiz )
– Fotoğraflarda boyunuz ve kilonuz ne olursa olsun ilk siz göze çarparsınız. Hem bu fotoğrafın dijital veya baskı olması da farketmez. Enerji bir yol bulup herşeyin içinden geçer ve size ulaşır.
– Sizi uzun süredir aramayan insanların aklına gelirsiniz. Herkes size yazmak ister. Neden ? Çünkü yüksek titreşiminiz dijital araçlar olmadan da insan beyni tarafından algılanır. İsterseniz çölde olun, size ulaşamayınca deliye dönerler bu sebeple zenginler eski frekansa dönmemek için çevresini değiştirir.
-İnsanlar sadece size bakarak, inceleyerek kendilerini şifalandırır. Rol model olursunuz. Yaptığınız her sey doğru gelir.
– Bir odaya girdiğinizde auranız hare şeklinde yuvarlak ve sıcak bir enerji formu ile odanın atmosferini ve ışık skalasını anında yükseltir. Örnek Tarkan. Elele dergisinde bir editör yazmıştı, Tarkan odaya giriyor ve gözler kamaşıyordu.
-Ellerinizle kendinize daima bioenerji verirsiniz. Saçınızı tararken dahi anda kalır ve frekans yükseltirsiniz, sonuçta aynalara aşık oldunuz.

Bu liste böyle gider arkadaşlar ancak benim daha çok size demek istediğim güvenlik açıklarını çözmeden bu seviyede kalamayacağımızdır…

Umarım faydalı bir yazı olmuştur ve ufkunuzu genişletebilmişimdir, biz hep bağlantıdayız, ben yükselirsem siz de yükselirsiniz, ben farkedersem siz de farkedersin ! Çünkü biz hepimiz bir kişiyiz !

Yıldız yükseltme çalışmalarımda oyuncu olmak isteyen bir danışanım vardı. Yalnız 84 doğumlu olmasına rağmen tek bir projede rol alamamıştı. Üstünde gerçekten ağırlık vardı. Çalışma yaptık, dualar okuduk. Tabi 4 gün evden çıkamadım, o ağır enerji bana geçti.. sonra ne mi oldu, yönetmen ilk görüşte baş role aldı ve sinemada galası yapıldı. Böyle kararlı insanlar daha hızlı yükseliyor diye düşünüyorum…

Yıldız yükseltme çalışması için bana yazabilirsiniz ancak lütfen seans sayısında pazarlık yapmayın, çünkü seans sayılarını ben değil sizin bilinçaltınız ve daha çok hazır olmanız belirliyor.
Dualarla ve doğal taşlarla çalışırken de sizde eksik olan element ve frekanslarla çalışmamız gerekiyor.

Doğal taş kitaplarından veya medyum standartlarından bir çalışma seçemeyiz, size özel olması gerekiyor.

Yıllar önce yazdığım başka bir yıldız yükseltme yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle,
Demet Yıldırım
Laya Holistic Terapi

Holistic Caffe / İstanbul – Setüstü

instagram : @layaholistic, @holisticcaffe, @laya.store

Related Posts

2 thoughts on “Yıldızımız Neden Düşer? Nasıl yükselir? Teknikleri nelerdir?

  1. Uğur soğancı dedi ki:

    iyi günler dediğiniz gibi yıldızım çok düşük bununla ilgili yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  2. İbrahim dedi ki:

    Merhabalar hayatımda özel şeyler olduğunun farkındayım ama çok fazla nazar çekiyorum bundan korunmamın ve yıldızımın mükemmel bir şekilde parlamasının yolunu soruyorum. İnançlı biriyim. Ve bilinçaltında oldukça güçlüyüm. 3 temmuz 2001 yılı saat 7 de doğdum bilmem gereken korunma yolları ve savaş yolları nelerdir ve seanslarınız ücrete tabi mi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir