Genel

Melekler, Bardak ve Su

Melekler: Bardak ve Su

Sevgili Dostlarımız sizleri çok seviyoruz.
Yeryüzünde bir deyişiniz var: “Bardağı yarı boş görmektense, yarı dolu görmek daha iyidir.” Aynı fikirdeyiz! Bu güzel yeryüzü gezegeninizde kutlanacak çok şey var. Biz şunu da eklemek isteriz ki… “Muhteşem bardağı ve görkemli suyu görmek ve kutlamak daha iyidir!”
Bardağınızı yapmak için eritilen kumu zihninizde canlandırabiliyor musunuz? Dahası, bardağınızdaki suyun ta kendisinin, bardak haline gelen kumu içinde barındıran okyanusta bulunmuş olduğunu?
Dünyanızdaki en basit şeylerin hakkında düşünmek bile nefes kesen bir deneyim! Bunu yaparak hayatın tamamı için çok daha büyük bir takdir hissine sahip olacaksınız. Kum bir zamanlar deniz tarafından parçalanan bir kayaydı. Kayalar parçalanıp denize düşmeden önce rüzgârlar ve yağmurlar tarafından zayıflatılmış olabilir. Ve sonra sevgililer, denize düşen kaya parçalarını su şekillendirdi, sonra da kaya suyu içinde tutan cama dönüştü… Ve böylece hayat tüm görkemli formlarıyla bir döngü içindedir, aynı sizler gibi.
Şimdi bir nefesle yaşamın kendisini içinize çekim. Aldığınız nefes rüzgârlardan ve denizlerden geçti, yüzyıllar önce insanlar tarafından alındı ve verildi, bir defa daha ağaçlar tarafından alındı ve verildi. Gezegeninizdeki su bütün yaşamı birbirine bağlıyor. Hava bütün yaşamı bağlıyor. Asla yalnız olamazsınız! Enerjik olarak bir sevgi denizinde yüzüyorsunuz ve hatta fiziksel olarak basit su ve hava elementleriyle birbirinize örülüsünüz. Nefes alın. Sağlığınızı, canlılığınızı, coşkunuzu ve esenliğinizi destekleyecek frekansları içinize çektiğinizi düşünün. Nefesinizi verin… Size hizmet etmeyen her şeyi salıverdiğinizi düşünün… Çünkü gerçekte o şeylerin bir başkasına hizmeti olabilir.
Şimdi, eğer isterseniz kendinize bir bardak su alın. Onu ellerinizde tutun ve tam önünüzdeki mucize hakkında düşünün. Bu su okyanuslarda, yağmurlarda, gayzerlerde, buzullarda bulunmuş olabilir. Nehirler, dalgalar ya da buharla yolculuk etmiş olabilir. Bu hayatınızda düşünemeyeceğiniz şeyleri gördü. Havada ve toprağın içinde bulundu. O sizi hayata bağlıyor. Bu suyu kutsayın. Ona teşekkür edin. Bu zamanda size mutlulukla yardımcı olacak tüm enerjilerini içinize almaya niyet edin. Şimdi kutsal suyunuzu yavaşça ve isteyerek için, hayata dair çeşitliliği ve yaşam gücünün kendisini içinize alıyorsunuz.
Nasıl hissettiğinize bir bakın…
Sevgililer, sizleri seviyoruz. Biz sizlerin asla birbirinizden ayrı olmadığınızı, yaratılıştan ayrı olmadığınızı biliyoruz. Hepinizi birleştiren hayatın muhteşem ilmeklerinde, sevgi ağında örülü olduğunuzu biliyoruz. Hiçbir şeyi diğerlerinden soyutlanmış şekilde yapamazsınız ve asla yalnız olamazsınız. Melekler bile varlığınızın içine işlemiştir, şimdi, burada, bu kelimelerimizi okurken. Gözlerinizi kapayın ve sevgimizi de için, bizim de sizi coşkuyla, isteyerek bütününüzü içtiğimiz gibi.
Yaratan sizleri kutsasın. Sizleri çok seviyoruz.
Melekler
Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler.  
www.VisionsofHeaven.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir