Genel

Realite Geçişleri

Hiçbir şey olmamış gibi yeniden deneyebilir misin ?
Bugüne kadar realite geçişlerini yüzlerce kişiye sözel olarak aktardım ancak bugüne kadar yazıya dökmemiştim ve aslında oldukça uzun bir konu belki de bir video yoluyla anlatmalıyım.

Realite dediğimiz kavram, bizim tam şuan içinde bulunduğumuz durumdur.
Paralel evrende milyonlarca realite vardır. Bir boyutta parasızlıktan dökülürken belki de başka boyutta refah içindeyiz. Yani potansiyeller denizinde yüzüyoruz. Peki o alana geçmek bu kadar kolay mı ?
Sırrı nedir ?

Bizler bir konuda olumsuz sonuç alınca genellikle pes etme eşiğimize göre bir kaç kerede denemeyi bırakır yada olumlu beklenti alanımızı artık koruyamayız. Yine de denemeye devam ederiz belki ancak hevesimiz artık kırılmıştır.

Size geçenlerde başıma gelen basit bir olayı anlatmak istiyorum.
İnternet üzerinden şu kablosuz kulaklıklardan aldım ancak biraz kullandıktan sonra şarj mekanizmasının bozuk olduğunu farkettim ve iade etmek için müşteri hizmetlerini aradım.
Karşıma çıkan kişi çok katıydı, içinden garanti belgesi çıkmamasına rağmen gidip firmadan bozuk raporu almamı istedi ve raporsuz asla iade alınmayacağı konusunda işi yokuşa sürüp telefonu kapattı.
Tüm mağduriyetimi ifade etmeme rağmen sıfır empati karşısında sinirlerim alt üst olmuştu; hem kulaklık bozuk, hem garantisi yok hem de rapor peşinde koşmam gerekiyor.
Sonra aklımdaki bir soruyu daha sormadığımı farkettim ve “yeniden” müşteri hizmetlerini aradım, hızlıca konuyu izah edeyim ve sorumu sorayım derken karşıma bu defa bambaşka bir realite açıldı, bu defa konuyu anlattığım kişi yüksek empati sahibiydi ve benim uzatmama gerek kalmadan; elinizde garanti belgesi yok siz zaten rapor alamazsınız iade kaydınızı hemen oluşturuyorum dedi ve kapattı.
Bu esnada konuşmalarımı hoparlörde yaptığım için yanımdaki arkadaşım ve ben bambaşka iki yaklaşım karşısında  bakakaldık.
Peki aslında ne olmuştu ?

Biz nötr kalıp yeniden deneyebildiğimizde paralel evrendeki kapılardan geçebiliyorduk.
Öfkesine yada umutsuzluğa kapılan herkes bu hayatta boyut değiştiremeden alt realitede sıkışıyor muydu ?

Realiteleri şöyle düşünün.
Anahtarınızı kaybettiniz ve odada aynı yere defalarca baktınız, anahtar kesinlikle masada değil, sonra kapıda komşunuzu gördünüz, havadan sudan konuştunuz ve bir an için anahtar aradığınızı unuttunuz. Sonra bir de döndünüz ki anahtar o masanın üzerinde.

Peki şimdi bu nasıl oldu ?

Defalarca baktınız ve kesin olarak anahtar orda değildi.

Bu duruma “anahtarın realitenizden çıkması” diyoruz.

Bazen insanlar da realitenizden çıkar…

Biz bir an için unutunca veya serbest bırakınca yeni bir kapıdan geçmek için sıfırlanıyor muyduk ?

Kuantum evrende realite geçişleri ile ilginç hikayelerimiz devam edecek …

demetyildirim.com

Demet Yıldırım

Laya Holistic Terapi

Seanslar : 05315104865

@layaholistic/instagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir