Genel

Rızık Açmak

Rızık ve bolluk akışı ile ilgili son zamanlarda gözlemlediğim bir durum var. Bazı insanların rızkı gerçekten kapalı. Gelirlerini artırmak için olağanüstü çaba sarfediyor, herkesten çok çalışıyorlar, üstelik kapasiteleri de çok yüksek ancak bir arpa boyu yol alamıyorlar.
Bu kişilerin çoğunda bu rızık darlığının ilk ne zaman başladığına bakmamız gerekiyor. Belki nazardan, belki bir suçluluk programından belki de ailede üstlenilen karanlık bir döngüden kaynaklanıyor olabilir. Sebebini iyi gözlemlemeden, herkese standart bir rızık çalışması yapamayız, çünkü temelsiz olur ve başa döneriz. Rızık çalışması yaptığımız kişilerde ise, tasarlanan yeni enerji formunu zihniyle soru yağmuruna tutmadan teslimiyetle serbest bırakabilirse alelade yerlerden gelir kapılarının açıldığına şahit oluyoruz; bu da bize rızkının aslında önceden kapalı olduğunu gösteriyor. Ve şimdi ikinci döngü başlıyor, örneğin para kaybetmesine neden olan şey nazar ise ve kendisini korumayı henüz öğrenememişse kendi kendini yeniden nazara getirip tekrar para kaybedebilecek…
E hani rızkım açılmıştı ?

Bu yazıyı okuyorsanız rızkım kapalı diye telaşa kapılmanızı hiç istemiyorum. Aksine rızık kapalılığına ışık tutmanız için, kendi sürecinize odaklanmanızı kolaylaştırmak niyetindeyim. Öyleyse mini bir terapi yapabiliriz :

Rızkımız neden kapanır ?

Bedenimizin üretim – imalat gerçekleştiren kısmı neresidir ?
Yumurtalıklar veya testisler !
Bedenin 2. çakrası olarak kabul edilen bu bölümde o kadar güçlü bir enerji döner ki bir insan bedenini bu enerji merkezi ile sıfırdan yeniden ve yeniden üretebiliriz.
Bildiğiniz gibi insan bedeninde normal sperm miktarı, bir mililitre menide, 15 milyon ile 200 milyon arasında olmalıdır ve bu durumda her çiftleşmede 200 milyonluk sperm ile 200 milyon insanlık potansiyel üretmek mümkün görünüyor. Bu da yaklaşık olarak bugünün Brezilya nüfusu kadardır. Yani potansiyel olarak bir defada bir Brezilya nüfusu insan üretebildiğimizi varsayabiliriz. Bu rakamlar gerçekleşse de gerçekleşmese de bu bizim bedensel potansiyelimizdir.
İnsanoğlu bu yaratıcı enerji merkezini bir hayat döngüsünde sadece çocuk yapmak için kullanmaz. Bu enerji merkezinden bir fikir, bir proje, bir sanat eseri, bir fabrika da doğurabilir.
Ve insana verilen güç aslında inanılmaz boyuttadır. Kendi potansiyelimizin farkında olmasak da insan bedeni çok güçlü bir programla donatılmıştır.
Akıl sınırlarını dahi aşan boyutta işler başarabilir ve 2. çakrası verimli çalışan her insan diğer insanlar için – rızık genişlemesi için – bir şifa alanı tutar, rızık kanalları açar.
Peki ne oluyor da bu kadar verimli bir yapı olan beden işlemez hale geliyor?
Üretemiyor, yaşamdan keyif almıyor, rızkı daralıyor ve yaşamak eziyet oluyor ?

Suçluluk Programı :

Çoğunlukla insanlar kendilerini bir konuda suçlu hissettiğinde bilinaçaltı içten içe yaşamdan keyif almayı haketmediğini telkin eder. Bu telkin bilinçli olarak tasarlanan bir düşünce akışı değildir. İstemdışı çalışır ve bu durumda gitgide rızkınızın daraldığına şahit olabilirsiniz. Hayatın güzellikleri birden size akmamaya başlar.

  • Peki siz hangi konuda en çok kendinizi suçladınız ?
  • Neden suçlusunuz ?
  • Yada kim sizi hangi konuda sürekli suçluyor ?
  • Hangi konuda affedilmeye ihtiyacınız var ?


Kendini Affetme ve Arınma Süreci :

Kendinizi en çok suçladığınız konuları tespit ettiyseniz kendinizi affetme ilamı yayınlamadan evrensel frekansınız pek değişmez. İçsel bütünlük bulamazsınız ve dış dünyada da ekonuz aynı kalır. İçsel bütünlük bulan kişi ise kendi ruhu ile uyum içinde olacağından bütün hayallerini kolayca yaratabilecektir.

Danışanlarımda gördüğüm en sert suçluluk programları genellikle kürtaj bebek vakalarıdır. Bu suçuluk duygusu hem kadını hem erkeği etkiler. Kişi 20 yıl öncesi için, kürtaj yaptırdığını unutsa dahi bilinçaltı asla unutmaz.
Enerjisel olarak yıkım enerjisi getirebilir.

Kürtaja maruz kalan bir danışanımda 2 ay arınma, affetme (Kuddüs ve Tevvab frekansları) çalıştıktan sonra 3. ay hayatının aşkını bulmuştu ancak korunma programı henüz güçlü çalışmadığı için uyarılarıma rağmen en yakın arkadaşının hasedine uğrayıp yeniden başa dönmüştü.

(Bu sebeple insanlar bana kaç seans lazım dediğinde bir cevap veremiyorum.
Herkesin süreci gerçekten farklı işliyor. Eğer korunma bilincini yapılandırmış bir danışan olsaydı 3. ay her şey tamamlanmış olabilirdi yada bazen danışan çok hazırsa tek bir seans yeterli olabiliyor.)

Hayatınızın aşkını bulmakla, bolluğa kavuşup keyif yapmak enerjisel olarak aynı şeydir çünkü ikisi de haz çakranızı uyarır. Yani 2. çakra ve nam-ı diğer sacral çakra.

Farklı bir vakada başkasına aşık olup eşinden boşanmaya kalkışan bir kişi de bilinçaltındaki yoğun suçluluk atakları yüzünden çok ciddi maddi sıkıntılar ve rızık darlığı yaşamaya başlamıştı. Hatta yasal olarak bir suçu olmadığı halde bilinçaltındaki suçluluk duygusu işlemeye devam ettiğinden televizyonlara çıkıp mahkemelik olmuştu. Bu döngüye son verdiği an ise eski eşinin gerçekte kendisini hiç mutlu etmediğini, sadece parasını kullandığını farkettiği andı. Kendisini affettiği anda, bu mahkeme süreçleri de kendiliğinden yok olmuştu ve gelir akışı normale dönmüştü.

En yaygın diğer vaka ise cinsellikle ilgili suçluluk duygularıdır.
Konumuz 2. çakra ve yumurtalık olunca kürtaj, yasak aşk, evlilik dışı ilişkiler, anne babaya veya sevdiklerimize ihanet ettiğimiz duygusunu hissettiren tüm deneyimler bizi rızık kapalılığına iter.

Bazı erkekler annelerine bazı kızlar ise babalarına çok fazla bağlı olduğunda ve başkası ile bağ kurduklarında ebeveynlerine ihanet ettikleri suçluluk duygusuna kolayca kapılabilirler.

Sonuç olarak kendinizi en çok hangi konuda suçlu hissettiğiniz konusuna ışık tutmamız ve akabinde kendini affetme- arınma çalışmaları ile süreci desteklememiz gerekiyor.

Lanetler, Büyüler ve Nazar :

Bu konu çok kompleks olabilir. Çünkü rızık kapalılığının sebebi bir büyü ise büyülerle yönlendirilen düşük frekanslı varlıklardan kurtulmak için en güvenli yöntem güçlü bir kişinin Kuran okumasıdır. Ancak neden büyü yapıldığı, neden cezalandırıldığınız konusunu didiklersek yine 2. çakra blokajına ulaşırız.

Lanetler çoğunlukla soy ağacından akar ve Atalar döngüsünü incelemek gerekir. Neden lanetlendiniz ?

Dahası bu laneti taşımayı neden sürdürüyorsunuz ki bu da bir kontrattır.

Nazar ise yukarıda bahsettiğim gibi korunma bilinci yani Jüpiter enerjinizin çalışmamasıdır.  Eski Türkler’in kalkanlarına Turkuaz taşını desen desen örmesi gibi kendinize korunma bilinci yüklemek istiyorsanız gerçek turkuaz taşı üzerinizde taşıyabilirsiniz. Taşı taşırken lütfen değişen fikirlerinizi gözlemleyin çünkü insanlar gözlem yapmadıkları için doğal taşların işe yaramadığını düşünüp sıradanlaştırabiliyorlar.

Bolluk bilinci yüklemek için ise bir parça sitrin taşıyabilirsiniz. 

Ayrıca nazara geldiğiniz vakaları inceleyip davranış dili olarak nerede tekrarlayan hata yaptığınızı bulmamız gerekiyor.

Yoksa farketmediğimiz bir şeyi nasıl düzeltebiliriz ?

Acil Rızık Açmak :

Bunun dışında çok çok acil rızık açmanız gerekiyorsa dualardan destek alabilirsiniz :
Bu duları ritmik şekilde okuduktan sonra serbest bırakmanız ve teslim olabilmeniz çok önemlidir, rızkınızın nasıl açıldığını görünce şaşıracaksınız, ancak duanın etki etmesine izin vermelisiniz, zihninizle enerjiyi bölmemelisiniz, lütfen 1 ay devam edin ve yarım bırakmayın, çünkü yarım bırakmak da suçlu hissettiriyor :

Her gün :
1 Fetih Suresi
1 Vakıa Suresi
1000 Ya Fettah Rezzak Mukit
1000 Ya Ganiy Muğni
1000 Ya Malikel Mülk
1000 Ya Şekur

Rızkınız açık olsun,
Demet Yıldırım

Seanslar 05315104865
Laya Holistic Terapi
instagram.com/layaholistic
demetyildirim.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir