Genel

Sevgi Bağı ile Kurulan Telepatik İletişim

Sevgi bağı ile kurulan telepatik iletişim

Birbirine kalp bağı ile bağlı olan insanlar arasında gizli bir iletişim kodu vardır ancak kendileri bile bu açık kanalın farkında olmayabilirler.

Üstelik sevdiğimiz kişilere kırgın olmamız bu iletişimin kalitesini pek düşürmez. Çünkü sevginin kendisi frekans olarak hayal kırıklıklarından daha güçlüdür. Kalbiniz sevginin zirvesine yükselmiştir bir kere…. Zihniniz bu durumda kalbe yön verememektedir.

Güçlü telepatik bağ oluşturduğumuz kişiler aklımızdan, kalbimizden geçirdiğimiz her frekansı hissederler. Eğer ruhsal olarak çok gelişmiş bir kişiyse evinde oturduğu yerden duygu durumunuzu okuyabilir, iletişim kurmanıza gerek kalmadan bunu yapabilir. (örneğin ben, danışanlarımla görüşmediğimiz zamanlarda duygusal konumlarını onlar söylemeden tarif ederim).

Hiç haberleşmiyoruz ve birbirimiz hakkında bir fikrimiz yok zannedersiniz. Ancak ona ettiğiniz sitemleri veya kalbinizden dökülen sevgiyi bir boyut aralığında duyabilirler.

Sosyal mecralarda mutlu görünme çabaları spirituel sahalarda etkisizdir. Herkes gerçekte çektiğiniz acıyı her frekansı yükselip algıları açıldığında farkedebilir veya çok mutluysanız, işler iyi gidiyorsa birden sizi uzun süredir aramayan kişiler arar ve bu yükselişin sırrını merak ederler. Lütfen herkese söylemeyin.
Ruhsal enformasyon akışları çoğunlukla açıktır.
Alanınızı niyet edip ustaca kapatmadıysanız tabi.

İnsanlar bir sebepten karamsarlığa düşer ve kalplerini temiz tutmayı unuturlar. Yani yüksek sevgi titreşiminden aşağı düşerler ve kendilerinin kapalı bir kutu olduğunu zannederler. Halbuki ruhsal düzeyde herkes herkesi bilebilir. Yeri gelmişken hangi frekanstaysanız o ses aralığını duyarsınız, örneğin radyoda duyduğunuz imalı şarkılar tesadüf değildir.

Bugün sevdiğiniz veya görüşemediğiniz ve sizi hayal kırıklığına uğratan kişilerle telepati kurarak konuşmayı deneyin. Yani yalnız olsanız dahi o sizi duyuyormuş gibi düşüncelerinize yön verin. Bir zaman sonra ondan haber alabilir, özür duyabilir veya sevginize karşılık bulabilirsiniz. Çünkü o sizi gerçekten de duyuyor.

Sıradışı sevgilerimle,
Demet Yıldırım
Laya Holistic Terapi

demetyildirim.com
Seans Randevuları : 05315104865
@layaholistic/instagram
@laya.store/instagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir