Genel

Teşekkür Etme Öğretisi

Teşekkür Etme Öğretisi

İsteklerimiz olmadan teşekkür sunmak, bizi kolayca isteklerimizin gerçekleştiği bir üst realiteye taşır.
Teşekkür etmek ‘olacak mı ‘ beklentisinden ‘ olmuş olan ‘ haline basitçe geçmenin gizli bir formülüdür.

Teşekkür edebilen insanlar algı boyutunda bilinçli ve ruhsal boyutta ise yükselmiş insanlardır.
Ne yarattığının bilincinde ve kollektif evrenle sürekli bağlantıda olan insanlar önlerine çıkan her şeye çılgınca teşekkür edebilir.
Onlar, yollarına çıkan şeylerin ceza değil, plan olduklarını bilirler.
Bununla birlikte bu bilge kişiler teşekkür sunmak konusunda oldukça cömerttirler, size iyi hissettirmek onlardan bir şey alıp götürmez, aksine böylece katlanarak çoğalırlar. 
Servetleri ve kahkahaları günden güne artar.

Ayrıca teşekkür etmek hepimizi iyileştirebilir.
Bugün insanlara sudan sebeplerden ancak hissederek teşekkür edin ve onların nasıl hissettiklerini bulmaya çalışın. Sonra onlardaki bu olumlu hissin, kendi bedeninizde uyandırdığı titreşimi bulun ve bedensel olarak sizde şuan neyi iyileştirdiğini keşfedin. 

Birisine teşekkür etmek istediğimizde ona çiçek sunma isteğimiz bir tesadüf değildir ve teşekkürün molekül formunun çiçeğe benzemesi ile bir ilişkisi vardır.

Aynı şekilde, aynı frekansa denk gelen “Ya Şekur” esması ile sürekli çalışmak bir süre sonra göbek çakramızda sebepsiz bir sevinç ile hayatımıza güzelliklerin gözle görülür şekilde akmasıdır.

Bazen doğuştan zengin/varlıklı ve hayatı yolunda giden insanların auralarına baktığımda solar pleksusta yoğun (sevinçli) sarı bir renk ile aynı teşekkür frekansının kendiliğinden açık olduğunu görürüm.

Biz de iyileşmeyi seçerek hayatımızda istediğimiz frekansları –  doğru bilgilere ve rehbere ulaşıp – yeniden açabiliriz. 
Teşekkür ederim 
Demet Yıldırım

demetyildirim.com
Laya Holistic Terapi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir