Genel

7 Aşamalı Kuantum Alan Çalışması

7 Aşamalı Kuantum Alan Çalışması

Kuantum fiziğini uygulamak isteyenler için bir rehber:

Gözlemlerime göre çoğu insan ruhsal çalışmalarda başarısız olup çözümü iç aleminde aramaktan vazgeçerek, tekrar daha düşük frekanstaki yaşamına devam ediyor. Evrensel gücün sınırsız potansiyellerinden yararlanamıyor; dar ve kısıtlı bir hayatın içine sıkışıp kalıyor.

Bu sınırsız serüvende harikalar tasarlayıp yaratmak için bazı kaideler var. 

?0- Boşluk yaratmak;

Nasıl ki bir binayı inşa etmek için boş bir arsaya ihtiyacımız varsa kuantum alanda da bir niyet tohumu ekip filizlenmesi için yaşamımızda boşluk yaratmaya ihtiyacımız var. Örneğin alan açmadan yeni ve muhteşem bir ilişki yaratmak mümkün değildir, alan açmazsak bize sürekli alanı ve zamanı olmayan insanlar gelecektir… 

1- Net niyet koymak;

Çoğu insan ne istediğini bilmenin sorumluluğunu almıyor veya bu alanda kendisinin yetkili olduğunun farkında değil. Birlikte çalışma yapmak isteyen insanlara öncelikle hayatında ne yaratmak istediğini soruyorum. Çoğu insan bunun yerine yaşadığı dramdan daha çok bahsetmek istiyor. Günlerce… Halbuki dram çoktan bitmiş… Drama güç vermek bizim toplumumuzda hala yaygın. Halbuki niyet o kadar değerli ki “Diri niyetine cenaze namazı kılan” ve ölmüş çocuğu canlandıran, Hacı Bektaşi Veli dergahında yaşananları daha önce yazmıştım. Ayrıca başka bir çalışmada başka bir üstat sadece niyet edip meditasyon yaparak kaybolan eşyayı odaya geri getirmişti (realiteler arası geçiş). Tabi bu deneyimler ileri düzey ve tam teslimiyet koşulu var. 

2- Frekansımızı niyetimizin rezonansına yükseltmek;

Bu aşamada sizin sisteminizde en çok fayda gördüğünüz uygulamaları yapmalısınız. Rezonans yükselten çalışmalarda ritim olmalıdır. Örneğin ritmik nefes yogası. Yada ritmik dualar, yantralar… Yani bu çalışma sizin günlük biyolojik ritminizin üstünde olmalıdır. Niyet edip 20 dakikada 100 ayetel kürsi okumak da aynı şeydir. Burada önemli olan yeni bir titreşim oluşturmak ve hız katmak. Rezonans çalışması yaparken duygularınıza odaklanıp yükseltmeyi unutmayın.

3 – Vizyon (Görüntü) Almak; 

Durugörü yada içselleştirme çalışmaları bu aşamada çok işe yarar.
Yani frekansınızı yükseltme çalışmasının sonunda bir an gelir ve “OLDU” hissedersiniz. Bu bazen bir his, bazen bir görüntü, bazen bir iç biliş halidir. Bu içsel vizyona erişene kadar çalışmaya devam etmek gerekiyor.

4- Serbest Bırakmak / Unutmak;
İç biliş haline yükselen kişiler yaratımı kolayca serbest bırakabilirken, düşük frekansta çalışmayı bırakanlar süreçten emin olamadığı için sürekli tasarım alanını zihniyle kontrol etmek istiyor. Yada bazı insanlar çok net vizyon alıp sonucu bilmelerine rağmen bir yığın insanla bu vizyonu paylaşarak onay arayıp akışı bozuyor. 
İlahi sistem olacak olanı çok net gösterse de zihinle müdahale edip olmasına izin vermeyen bir sürü insan tanıyorum. Peki şimdi ne yapayım diye soruyorlar. Halbuki bu bir yapma hali değil bilme hali…
Bazen bir şey yapmamayı da başarmak gerekiyor. İlla ki bir şey yapmak istiyorsanız süreci serbest bırakıp kendi titreşiminizi yüksek tutun ! Bol su için : )
Bir de bu serbest bırakmayanların meşhur soruları var : Şimdi ben olacak olanı mı gördüm, yoksa zihnimle mi yarattım ? Aslında kuantum boyutta ikisi de aynı şey. İstedin ki verildi, verildi ki istedin : ) Sen yaratmaktan vazgeçene kadar durum böyle …

5- Akışa müdahale etmeden süreci gözlemlemek;

Burası yine nötr bir alan ve bir farkındalık anı.
Hayatınızda olan olayları sadece gözlemliyorsunuz.
Kayıt alan bir kamera gibi …
Eğer güzel bir şey yarattıysanız zamanda geriye dönüp bunu nasıl yarattığınızı hatırlıyorsunuz. Aaa ! Doğru yaa ! Böyle yarattım … Yada olumsuz şeyler olursa da eski düşünce formlarınıza bir göz atın. Gözlemleyin !

6- Olanı kutlamak ;
Eğer bu aşamaya kadar gelebildiyseniz ve gerçekten ilahi güce teslim olabildiyseniz, göreceksiniz ki sizin hayalinizin de üzerinde gelişmeler oldu.
Olanı kutlayın ve teşekkür edin.
Eğer zihninizle sürekli sorgulayıp olmasına izin vermediyseniz ve “nasıl olacak” aşamasına takıldıysanız hala başladığınız yerdesiniz.

Not : Meditatif alanda beyin dalgalarınız alfa yada tetadayken en uzun kuantum çalışması 10 saniye sürer.

Diğer not : Aşk halinde frekansınız çok yüksek olduğundan manyetik çekim kuvvetiniz daha güçlü çalışır. Ritmik dans etmek yada ritmik spor yapmak da frekansı yükseltir. Her insanın bir yükselme yöntemi vardır.

Süper not : Sizden daha az yetenekli ve anlam veremediğiniz insanların daha iyi bir yaşam sürmesi genellikle burada yazılanları içgüdüsel olarak anlayıp uygulamaları ile ilgilidir.


Sevgilerimle,

www.demetyildirim.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir