Genel

Ayetel Kürsi Frekansı

-Sebepsiz başlayan baş ağrıları çoğunlukla nazardan kaynaklanır.

-Suya dua okumak /enerji yüklemek daha etkili sonuç almanıza sebep olur. (Su ateşi söndürür, nazar gözlerden çıkan, odaklı lazer benzeri bir ateştir, aura zayıfsa delebilir.)

-Ayetel kürsi Hafız (korunma) frekansını açar. Hafaza Melekleri. (hıfzühüma …)

-Nazara karşı koruyucu taş taşımak isterseniz mavi akik taşınıza 71 Ayetel Kürsi okuyup üzerinizde taşıyabilirsiniz. Taş kırılması iyi etkidir, nazar yön değiştirmiştir. Diğer koruyucu taşlar : obsidyen, kehribar ve turkuaz.

-Bağırsak düğümlenmesi yaşayanlar sabah saatlerinde 101 Ayetel Kürsi okursa birden bağırsaklarının açıldığını gözlemleyebilirler. (Psişik Temizlik)

-İşleriniz ve rızkınız yada yaşama sevinciniz bazen nazardan durma noktasına gelir. 41 Felak Nas, 41 Fatiha ve 41 Ayetel Kürsi ile çalıştığınızda işlerinizde ve ruhunuzda yeniden canlanma başladığını farkedebilirsiniz.

-1000 Ayetel Kürsi ile büyü varsa bozulur, ancak başkalarına okursanız ve aura kalkanınız zayıfsa kişideki tüm negatif semptomlar size akar. Örneğin mide ağrısı çeken biri ise birden mide kramplarınız başlayabilir. Bu durumda kendi frekansımızı yükseltmeden başkalarına enerji çalışamayız.

-Dualarla çalışırken negatif enerjiler şu formlarda dışarı çıkabilir :
Esneme, geğirme, hapşurma, idrar ve dışkı.

-Çalışmanın tamamlandığını nasıl anlayabiliriz ; Hangi çakranız bloke ise o bölgede bir rahatlama hissedersiniz. Örneğin kalbiniz ferahlar yada zihniniz hafifleyebilir, boğazınızdaki kızarıklık kaybolabilir, birden bel ağrınız yok olabilir yada karnınızdaki şişkinlik yok olabilir.

-Frekansınız çok yükseldiğinde aklınızdan geçirdiğiniz her şey realitenize düşmeye başlar, ruhunuz yükselir.

Ayetel Kürsi’ nin ve tüm duaların gerçekten de açtığı milyonlarca farklı frekanslar vardır …
Deneyip enerjiyi serbest bıraktıkça sırlarını size açarlar.

Demet Yıldırım

demetyildirim.com
Dua ile ????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir