Genel

Büyü Bozmak ve Hayvan Formları

Büyü Bozmak
Öncelikle bu yazı büyü nedir, var mıdır, belirtileri nelerdir yazısı değil.
Spiritüel konularda biraz daha master seviyede olanlar için rehber bir yazı olmasını istedim.

Bu görsel ise 1000 Ayetel Kürsi çalıştığım gün binaların arasında kaldığı için pek kuş girmeyen bahçemde olanlar… Zavallı kuş için de üzgünüm… Doğada her gün yüz binlerce hayvan başka bir hayvana öğün oluyor bunu biliyoruz ancak ruhsal bir şifacı olarak ne zaman karanlık bir seviye kapansa ve ruhlarımız açılsa karşıma hayvan ölüleri çıkıyor. Sanırım bu karmik enerjilerin çıkış noktası hayvan bedenleri olabiliyor.

Şamanlara göre büyü bozarken ormanda hayvanın ruhu davet ediliyor ve bu hayvan kendini bu şifa işlemi için gönüllü olarak feda ediyor.

Ancak ben bir hayvanı davet etmiyorum veya onların kolunu bacağını her hangi bir işlemde kullanmıyorum, zaten heralde kalbim patlardı… Buna rağmen yüksek frekanslarla çalıştığımda kuş ölüsü, örümcek ölüsü, böcek ölüsü gibi formlar karşıma çıkıyor.

Anlaşılan bu enerjiler bu hayvanlardan çıkmasa kişiden ağır bedeller çıkacak oluyor.

Bu sistem otomatik çalışıyor.
Doğanın enerji döngüsü bu şekilde.
Enerjilerin bir yerden çıkması gerekiyor.

Tıpkı size nazar değecegine kırılıp dökülen eşyalarınız yada kaybettiğiniz paralar gibi.

Aslında hayvan ölüsü gördük, büyü bozuldu diye bir hurafeye de kapılmıyoruz. Çünkü büyü bozulduktan sonra kişinin hayatında muhteşem açılımlar oluyor ve biz de olaylar örgüsünü büyü bozuldu diye yorumlayabiliyoruz.

Çünkü eğer kişinin üstünde büyü olmasa şu paylaştığım görsellerdeki katliam olmazdı. Bu kişinin böyle paramparça olması istenmiş ki enerji formu bu şekilde çıkış yapmış diye düşünebiliriz.

Şeytani güdümlerle büyü yapanların düşük bilinç düzeyine ise hiç bulaşmak istemiyorum, öfkeleniyorum ve gerçekten saldırgan bir savaşçı olabiliyorum.

Hepimize ruh aydınlığı olsun, hayvanlar bile ne fedakar dünyanın aydınlanması için masumca ölebiliyorlar … Sevgiler,
Demet Yıldırım

demetyildirim.com
@layaholistic

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir