Genel

El Okuma Sanatları / Palmistry

Palmistry Sanatı 
Avuç içi okumak, Yunanlılar ve Mısırlılar tarafından gelecekle ilgili ayrıntıları keşfetmek için kullanılan antik bir yöntemdir.  Palmistry kayıtları (avuç içi okuma tekniği) taş devrine kadar uzanmaktadır. Son yıllarda mağaralarda bu döneme ait insan el resimlerini temsil eden imgeler keşfedilmiştir.

Bu bulgu, o günlerde insanların vücudun bu kısmına özel bir ilgisi olduğunu gösteriyor.  Bu tür resimlere Fransa’daki Lascaux’da ve İspanya’daki Santander mağaralarında rastlanır, ancak çoğu Afrika’daki mağaralardadır.  Yunanasitan’daki el okuma sanatları ise Hindistan kültüründen geliyor. Aristoteles bu durumu 2500 yıl önce kaleme aldı.

Pek çok el okuma tekniği var ancak bugün avuçlarınızdaki “X” harfini ve anlamını okumayı öğrenelim.

Moskova’daki TSI Üniversitesi’ne göre, “Avuçtaki X’in arkasındaki gizem” başlıklı son raporda, dünya çapında 2 milyon kişi üzerinde çalışılarak X işareti ile arasındaki bağlantı keşfedildi.

Çalışmalar, Vladimir Putin veya Abraham Lincoln da dahil olmak üzere dünyanın en dikkat çekici adamların da dahil olduğunu gösteriyor.

Sonuçlar, bu işarete sahip insanların çok güçlü bir karaktere sahip oldukları ve kaderlerinin planlanmaması gerektiğini söylüyor.  Bu bireyler başarılarını planlamazlar, sadece başarıları hayatlarında görünür hale gelir.  Bu insanlar hemen ayırt edilir, insanları çok iyi tanırlar ve asla onlara yalan söyleyemezsiniz.  Deneyebilirsiniz, ancak başarılı olamazsınız.

Psişik yanlarının baskın olmasının yanı sıra, bu insanlar fiziksel olarak da çok güçlüdür.  Çalışmalar bu insanların hastalıklara yatkın olmadığını ve başkalarının hayatlarını da değiştirebileceğini gösteriyor.

Yani, avuçlarında X harfi olan bu insanlar büyük liderlerdir ve kolayca unutmazlar.

Kaynak : Healthylifetricks.org

Edit / demetyildirim.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir