Genel

Gün Doğumu ve Sırlar

Sabah Saatlerinin Sırrı :

Her gün Güneş’in doğuşundan itibaren birer saatlik çok özel zaman diliminde çağlar boyu yaratım tohumları ekilmiş ve en güçlü niyetler bu saatlerde gerçeklik bulmuştur.

Sabah saatlerinde doğu ufkunda yükselen noktaya kavuşum yapan Güneş, astral alanda büyük bir dalga boyu açar. Bu yoğun güçle oluşturulan düşünce formları güneşin hayat enerjisi ile beslenip kolayca yeşermek için gerekli koşullara sahip olur.

Dua ve mantraların Güneş’in Doğuş ve batış zamanında seslendirilmesi : 
Agni Hotra Fiveelements ritüeli ;

Hintler’in 5 elementli Agni Hotra ritüelinde canlı organizmaların üretiminde verim ve şifa getiren düşünce formları melodik olarak seslendirilerek, güneşin hayat enerjisi ile birleştirilir ve bazı organik maddeler de yakılarak ritüele ateş elementi eklenir.

5 element : Akaşa, ateş, hava, su, toprak
(Akaşa : Boşluk / uzay, ruh)

Agni Hotra Ritüeli Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=opQb6EeX6bs (Bu ritüelde bir çok elementin birleştirildiğini görebilirsiniz)

Yogiler sabah saatlerinde ritmik akışta yoğunlaşan ve Pança Tattva (gerçeklik) denilen elementleri kullanarak paranormal olaylar yaratabilir.

Sabah saatlerinde dinleyebileceğiniz Top 10 Vedic Mantras : https://www.youtube.com/watch?v=YiuOMu1S9Ws

Aynı şekilde sabah namazı saatlerinde bir huşu vakti vardır.
Ruh günün diğer saatlerine göre huzur içinde yaratım enerjisine daha açık haldedir ve bu ruh halini destekleyen enerji güneş krallığının semaya doğuşudur.

Saatler Astrolojisi / Ancient Horary Astrology

Demet Yıldırım, 
Laya Holistic Terapi
@layaholistic

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir