Genel

Yeni Olana Niyet

Yeni Aşka Nasıl Niyet Edilir ?

Çoğu insan önceki aşk deneyimlerinde yaşanan karmaşık duyguları dönüştürüp iyileştirmeden yakıt olarak kullanmakta, sonrasında ise farkında olmadan bu düşük bilinç ve öfkeyle yeni kaotik bir aşk daha yaratmaktadır. Gelenin gideni aratmasının asıl anlamı ve mutfak aşaması budur.

Bazı insanlar da eski deneyimini referans alarak neyi değiştirmesi gerektiğini farketmiş ve değişim korkusunu da göğüsleyerek yeni bir imajla yeni bir aşka hızlıca yelken açabilmiştir. Ve gelen iyi ki de gelmiştir …

Öncelikle hayatımızda yeni bir aşk istiyorsak, en son yaşanan ilişkileri, sürekli tekrar eden kısır döngüleri, anne-babanızın paternleri ile olan benzerlikleri, korkularınızı, yetersizlik hislerinizi ve duygu-durumları incelemekte fayda var.

Yani ne olmuştu, şimdi farklı olan ne olmalı ?

Eğer kişi önceki aşklardan taşınan intikam alma dürtüsü ile yeni aşk arayışına girerse yaşanan duygu-durumlar daha da karışmakta ve kişi kendi kalıcı huzurunu oluşturamamaktadır.

Limbik sistem, beynimizin duygu durumundan sorumlu kısmıdır ve duyguları tahrik olan bir kimse bilişsel yetenekleri devre dışı kaldığı için etkili şekilde düşünemez ve iyi bir niyet tasarımcısı olamaz. (Gelişmiş beyin neo korteks devre dışı kalır.)

Dolayısıyla niyet ederken, kuantum alanda karar alıp kararsız atomlar sahasını kararlı hale getirirken, yeni bir yaratım ve oluşum içindeyken kaos içinde olmak, bize yeni kaotik oluşumları çeker…

Yani önce hislerimizi baskılamadan duygularımızı yaşayıp, topraklayıp yatıştırdıktan sonra yeni ve sağlıklı bir oluşum sürecine dahil olabiliriz.

Belki ne hissettiğinizi yazmanız ve duygu durumunuzu tanımlayıp, belki ağlayıp-yas tutup bir kaç gün inzivaya çekilmeniz size dinamit gibi dolaşmaktan daha iyi gelebilir …

(Yas tutmak ve ağlamak sağlıklı ve doğal bir duygu durumdur ancak abartılıp çok uzun sürmemeli ve bu alandan yeni bir karar alıp sıçramanız gerektiğini hatırlamalısınız.)

Duygu durumlarınız inziva süreci ile yatıştı ise bu eski kişi yada kişilere ruhunuza kattığı güzelliklerden ötürü içinizden yada fırsat bulursanız gerçekten teşekkür edin ve onu serbest bırakın.

Ve ayrıca neyi değiştirmeniz gerektiğini farkettiyseniz şimdi yeni aşka niyet etme aşamasına geçebiliriz.

Nasıl bir aşka ihtiyacınız var ?
Tanımlamak için zaman ayırın ve detaylandırın.
Ruhunuza iyi gelen kişileri hatırlayın.
Sizi besleyen, doyurucu, ilgili, şefkatli …
Duygularınıza karşılık veren, sizi tam da böyle olduğunuz için seven, keşfedilmemiş güzelliklerinizi farkeden … Ruhunuzu görebilen …

Şimdi sağ avcunuzun ortasına bakın ve bir sahne ekranı yaratın.

Yaşamak istediğiniz ilişkiyi bir an için avcunuzda seyredebildiğinizi imgeleyin.

Belki denizde elele sahiller boyu koşuyorsunuz, belki de birlikte mutfakta yemek yapıyorsunuz.

Canlandırın ve kaliteli bir zaman ayırın.

Sonra elinizi kalbinize koyun ve avcunuzdan kırmızı- sıcak bir enerji çıkarabildiğinizi farkedin. Bu enerji daha çok kırmızı bir gülü andırıyor.

Şimdi kalbinizin içine sürekli yaprak açan ve kalbinizi her an daha da iyileştiren bir kırmızı gül yerleştirdiğinizi hissederken nefesinizi güçlendirin ve temayı içselleştirin.

Kalbiniz sanki yeniden aşk halindeki gibi ısınırken, avcunuzdaki vizyonları kalbinize yüklüyor ve bunun olmasına kalben izin veriyorsunuz …
Yine zaman ayırın …

Yeni aşk realitenize düşene kadar bu imgelemi her gün tekrar edebilir ve vizyonları her gün çoğaltıp yenileyebilir ve ruhunuzu bu şenliklerle donatabilirsiniz.

Not : Serbest bıraktığınız kişiler de dönüşüp yeni bir imajla size geri gelebilir ancak enerjinin doğru çalışması için bu ilahi akışı siz kontrol etmiyor olmalı ve sadece kendi niyetlerinizi netleştiriyor olmalısınız.

Dışardaki hayat içerde başlar.

Aşk ile,
Sevgiler
Demet Yıldırım

demetyildirim.com
@layaholistic
Özel seanslar : 05315104865

Mağaza ve eğitim atölyesi : @laya.store

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir