İlişkiler

İlişkide Yıldız Düşüklüğü

İlişkilerde amaç sorunları hızlıca çözüp mutlu olmak olsa da çoğunlukla karşı tarafı kurtarmaya çalışırken yıldızımız düşer, ışığımız söner. Özellikle kadınlar erkeğin içindeki dağdelen Ferhat’ı aktifleştireceğine, Ferhat’a kolaylık olsun diye dağdan kamyon kamyon moloz taşırlar. Sonra bir de ne görsünler, Ferhat parlayan bir yıldız gibidir artık ve kurtarıcısını görmemektedir. Her nasıl olduysa eski Ferhat’ın yerinde yeller esmektedir.

Bir benzeri sürekli sahte sorunlar sunan kadını kurtarmaya çalışan erkeklere de olur. Kadın kurtarılmaya ihtiyacı olan mağdur kadını oynar ancak erkek ne yapsa kurtaramaz çünkü sentetik sorunların sonu gelmez, kadın kurtarılmak istememekte ve adamı oyalayıp diğer seçenekleri de elinde tutmaktadır. Adamın beti bereketi düşer, işleri son dakika iptal olur, çünkü hayat enerjisi sabote olmuştur. Erkek ne zaman tam yıldızını yükseltip, kadından kurtulmaya karar verse ve işleri yoluna koysa, tam o anda kadın eski anılardan-bir yerden girerek erkeğin aurasını delip kaybetme korkusuyla geri gelir.

Bu kısırdöngüler son vermediğiniz sürece devam eder. Ancak siz kendi yıldızınızı yükseltir ve böyle kurtarma tuzaklarına kapılmazsanız alem size pervane olur. Seçim sizin.

İlişki Analizi Seanslarından

Laya Holistic Terapi

demetyildirim.com

Holistic Caffe / İstanbul Setüstü

instagram : @layaholistic, @holisticcaffe, @laya.store

2 thoughts on “İlişkide Yıldız Düşüklüğü

  1. Duman dedi ki:

    Merhabalar uzun ve güzel giden bir evliliğimiz vardı takı kocamın başka bir kadınla sohbet etmeye başlayıp sonrasında.benden soğuyana kadar yüzüme karşı defalarca yalan söyleyip sonrasında herşeyi itiraf edip beni sadece sohbet ederek aldattığını ama duygusal anlamda birşey olmadı olamazda ama sana karşı biranda soğudum demesi beni sarsti asla ondan böyle bir hamle beklemiyordum kaç kez kopma derecesine geldik ama kopmadik şuanda savrulup gidiyoruz kavgalar oluyor biranda herşeyi yakıp yıkıyoruz sanki birbirini çok seven iki insan gidiyor yerine bambaşka birileri geliyor… Nasıl davranmam gerektiğini çözemiyorum artık çok yoruldum

    1. Demet Yıldırım dedi ki:

      Seans almanızı önerebilirim , çünkü kişisel süreçleri incelemek ve kısırdöngüyü kırmak için bir strateji belirlemek gerekebilir, randevu : 05315104865

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir