İlişkiler

İlişkide Yıldız Düşüklüğü

İlişkilerde amaç sorunları hızlıca çözüp mutlu olmak olsa da çoğunlukla karşı tarafı kurtarmaya çalışırken yıldızımız düşer, ışığımız söner. Özellikle kadınlar erkeğin içindeki dağdelen Ferhat’ı aktifleştireceğine, Ferhat’a kolaylık olsun diye dağdan kamyon kamyon moloz taşırlar. Sonra bir de ne görsünler, Ferhat parlayan bir yıldız gibidir artık ve kurtarıcısını görmemektedir. Her nasıl olduysa eski Ferhat’ın yerinde yeller esmektedir.

Bir benzeri sürekli sahte sorunlar sunan kadını kurtarmaya çalışan erkeklere de olur. Kadın kurtarılmaya ihtiyacı olan mağdur kadını oynar ancak erkek ne yapsa kurtaramaz çünkü sentetik sorunların sonu gelmez, kadın kurtarılmak istememekte ve adamı oyalayıp diğer seçenekleri de elinde tutmaktadır. Adamın beti bereketi düşer, işleri son dakika iptal olur, çünkü hayat enerjisi sabote olmuştur. Erkek ne zaman tam yıldızını yükseltip, kadından kurtulmaya karar verse ve işleri yoluna koysa, tam o anda kadın eski anılardan-bir yerden girerek erkeğin aurasını delip kaybetme korkusuyla geri gelir.

Bu kısırdöngüler son vermediğiniz sürece devam eder. Ancak siz kendi yıldızınızı yükseltir ve böyle kurtarma tuzaklarına kapılmazsanız alem size pervane olur. Seçim sizin.

İlişki Analizi Seanslarından

demetyildirim.com

Listeye dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir