Genel

Kuantum Dokunuş Uygulamaları

QUANTUM TOUCH /  (DOKUNUŞ) ENERJİSİ

       Nefes kullanımı ile uygulanan bu enerji, evrensel enerjinin istenilen yere odaklanması sonucu gücünün arttırılması ve etkisinin çabucak hissedilmesi tekniği ile uygulanmaktadır.


Kuantum Touch (dokunuş) nedir?

Kuantum-dokunuşu görülmeden inanılması mümkün olmayan, ellerin kullanıldığı bir şifa yöntemidir. Kendiniz ya da başkaları üzerinde çok hafif bir dokunuşla bedenin kendini şifalandırmasını önemli ölçüde hızlandırabilirsiniz. Etkiler öylesine hızlı ve olağandışıdır ki basit bir dokunuşla kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini yeniden görebilirsiniz. Bedenimiz kemikleri nereye koyması gerektiğini bildiğine göre, hiçbir zaman doğru bir şey yapıp yapmadığımızı düşünmemelisiniz. Yapısal düzenlemenin yanı sıra ağrı ve şişlikler de hızla azalmakta, organlar, sistemler ve salgı bezleri dengelenmektedir.

 

Kuantum dokunuş

Bunun nedeni şifalandırma yeteneğinin insanın doğasında olmasıdır. Fabrikadan çıkan arabaların direksiyon, camlar, kapılarla donatılmış olduğu gibi birbirimizi şifalandırma yeteneği sistemin içinde varolmaktadır. Çocuklara yürüme, dil öğrenme, gülme, ağlama ve sevebilme bahsedildiği gibi bizlerinde şifa uygulama kapasitemiz vardır. Kuantum dokunuş’un sonuçlarını ilk gözlemlediğinizde, bu genellikle şaşırtıcı ve unutulmayan bir deneyim olur. Deepak Chopra,”şifa etkisini artırmak için bedenin tüm kalın seviyelerinden geçmek gerekir. Hücreler, dokular, organlar ve sistemle madde ile zihin arasındaki kavşağa vardığınızda bilinç etkili olmaya başlar” der.

Bilinç ile maddenin kesiştiği bir noktanın varlığına ve bu kavşağın kuantum (atomaltı) seviyede olduğuna ve bu olağanüstü bağlantının sevgi ve niyetimizle ulaşabilir olduğuna inanıyorum. İçsel sevgi gücümüzü kontrol altına alarak bedenimizin kendi şifa sürecini dinamik ve olumlu olarak başlatabiliriz. Dna’larımızdan kemiklerimize kadar tüm sistem ve hücreler hiçbir caba göstermeden sevginin şifalandırıcı titreşimine cevap verirler.

Kuantum dokunuş’u Amerika birleşik devletleri, Kanada ve Avrupa’da öğrenmiş olan ellerini kullanarak şifa veren uygulamacılar şifa çalışmalarının etki ve gücünü belirgin bir şekilde artırdığını söylemektedirler. Fizik tedavi uzmanları, kuantum-dokunuş’un fizik tedaviden daha etkili olduğunu ifade ediyorlar. Aynı şekilde, akupunktur uzmanları bu çalışmanın akupunkturun gelişmiş bir formu olduğunu söylemektedirler. Reiki öğretmenleri buna “reiki güçlendirmesi” ya da “turbo güçlendirilmiş reiki” adını vermektedirler.

Kuantum dokunuş, masaj, şiatsu, jin şin do, akupresür, polarite, kraniyal sakral, terapötik dokunma, şifa dokunuşu ve bunun gibi birçok teknikle tamamen uyuşmaktadır. Ama etki olarak hepsinden üstün bir tekniktir. Ana felsefesi sevgiden gelir, bu sevgi ana, baba, çocuk sevgisinden öte evrensel bir sevgidir.

 


Kuantum dokunuşu enerjisi hangi hastalıklarda etkilidir?


Baş ağrısı- migren – ms (multipl skleroz) – diş ağrıları – çene kaymaları – kilo sorunu – solunum bozuklukları- romatizmal sorunlar – bel fıtığı – kas gerginliği – kas sıkışmaları – duruş bozuklukları – bel ve sırt ağrıları-sigara – alkol – uyuşturucu bağımlılığı – böbrek hastalıkları – uyku bozuklukları – ruhsal sorunlar – korkular – endişe – panik atak – öfke –  kemik sorunları – kırıklar-çıkıklar – boyun ve kas ağrıları – çocukların altını ıslatması – yürüme bozuklukları – yüksek tansiyon- görme ve işitme bozuklukları… gibi birçok rahatsızlıklarda son derece etkili tekniktir.

Ayrıca katılacağınız kuantum dokunuşu eğitim semineri ile

—doğru nefes almayı öğreneceksiniz (7 ayrı nefes tekniği öğreneceksiniz)

—enerjinin nasıl çalıştırılacağını öğreneceksiniz

—ağrıların kısa sürede nasıl azaldığını hatta yok olduğunu öğreneceksiniz.

—kemiklerin hafif bir dokunuşla kendiliğinden düzene girdiklerini görecek ve bunu uygulamanın yöntemini öğreneceksiniz.

Önemli not: Her türlü şifa enerjisi, modern tıbbı tamamlayıcı tedavi yöntemlerinden biridir. Tek başına tedavi yöntemi olarak algılanmamalıdır. Öncelikle doktorunuza danışıp, tıbbi tedaviniz ile birlikte bu tür şifa enerjisi uygulamalarını talep edebilirsiniz.

Özel Seanslar:

05315104865

demetyildirim.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir