Genel

Sağ Beyin Egzersizleri 1

Bedenimizde beynimizin sağ lobu gerçek spiritüel deneyimlerde en çok kullanılan alandır.
Ve günlük hayatta her şeyimiz olan sol beyin meditasyonların yüz karasıdır. Her şey onu susturmak için yapılır …
Geleceği tahmin ederken (future predictions) yada kişinin alanını okurken (psychic reading) hep sağ beynimizi kullanır, anda kalır ve bedenimizi dinleriz.
Sanılanın aksine karşı taraf ile ilgili bir tahminde bulunurken onun bedenine odaklanmaktan çok, bizim bedenimizde yarattığı duyguyu buluruz ve bu şekilde tahminlerimiz onikiden vurur. Genellikle seanslarda yaptığım tahminler bu şekilde doğru çıkar. Daha dün seansa gelen danışanımın ev arkadaşının iç organlarında bir problem olabileceğini söyledim, meğer huzursuz bağırsak sendromu varmış, çünkü karnımda bir huzursuzluk hissetmiştim ! Bunun gibi bulgulara ulaşabilmek için ihtiyacımız olan tek şey bedenimizi ve sağ beynimizi daha çok kullanmak.
Hazırsanız ne işe yaradığını kısa vadede anlamayacağımız egzersizlere başlayalım 😉

1.Geniş ve düzlük bir tepede ıslak ve yeşil çimenlere çıplak ayakla  basarken, açık gökyüzünde uçan paçalı beyaz güvercinlerin naif seslerini duyuyorsunuz ve şimdi 3 adım daha ilerlediniz, önününüzde 30 kadar papatya kümesi duruyor ancak ortadaki papatyanın yaprakları oldukça iri. Öne doğru eğilip iri papatyayı kokladınız ve birden karnınızın içinde çocukluğunuzda hissettiğiniz güzel bir heyecan belirdi. Doğayla yeniden bağ kurdunuz.

2. Gözlerinizi kapatın ve beş yıl sonra nerede, kimlerle yaşadığınıza bakın.

3. Bir uçak kokpitine kaptan pilot olarak girdiniz ve her nasılsa uçak kullanmayı tüm zamanlarda bildiğinizi hatırlıyorsunuz. Şimdi panelleri kullanarak uçağı Antalya havalimanından kaldırdınız ve sıfır panik. Birazdan Amsterdam Schiphol havalimanına iniş yapacaksınız ve taksiye binip en sevdiğiniz kahve dükkanına gideceksiniz. Yanınızda en sevdiğiniz roman var ve 3 muhteşem gün burada sizi bekliyor.

4. Gözlerinizi kapatın ve bedeninizin daha iyi hissetmek için neye ihtiyacı olduğunu sorun.

5. Dalından bir büyük salkım üzüm kopardınız ve bir köy çeşmesinde üzümleri soğuk suda yıkarken yanınızdan beyaz bir at geçiyor.

5 duyunuzu ve sağ beyninizi kullandınız. ?

demetyildirim.com

Seanslar : 05315104865

Instagram : @layaholistic

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir