Genel

Şifacının Bedenine Geri Dönmesi

Şifacının Bedenine Geri Dönmesi :

Şifa uygulayıcıların çoğu farkında olmadan alan tuttuğu düşük rezonanslar ile uyumlanır ve eğer bedenine geri dönmeyi unutursa uzun süre zihin-ruh-beden üçgenini dengede hissedemez.

Günümüz yaşamı doğadan ve bedensel düzenden uzak bir rutin içinde sürerken meridyenler boyunca akan chi enerjisi sağlıklı hissetmek için dengede kalmalıdır.

Çin tıbbında sıklıkla bahsi geçen bu 12 ana meridyen üzerinde bir tıkanıklık meydana geldiğinde ise hastalıklar başlar.

Duygusal neşe eksikliği, hareketsizlik ve zihni susturamamak bu blokajlara basit birer örnektir.

Ayrıca günde 1 litreden (5 bardak) az su tüketen bir bedenin manyetik ve likit olarak dengede kalması mümkün değildir.

Topraklanma için şifa uygulayıcılarının inzivaya ihtiyaçları vardır. Zihin dinlenmeli, beden masajla yada hareketlerle ısıtılmalı ve saf kristallerle radyoaktif salınım bedenden temizlenmelidir.

Derin nefes, oksijen ile arınmak için bedende yeni bir atmosfer oluşturur. Derin nefes transı esnasında duygusal boşalma olması olağandır. Bazı anılar kişinin 3. gözünde canlanır ve duygusal kimyasalları tetikleyerek bedenden yoğun duygu, çığlık, esneme yada gözyaşı olarak dışarı akacak bir yol bulabilir.

Zihinsel ve bedensel olarak bloke olan kişiler, kendilerine hangi fikrin – hangi besinin yada hangi mekanın iyi geldiğini unuturlar.
Ve meridyenler yeniden açıldığında hafızaları da hızlıca yeniden açılır.

Bedensel blokajı dualarla çözmek isterseniz
171 fatiha – 71 Ayetel Kürsi ve 41 Felak Nas ile çalışabilirsiniz. Bu uygulama ile meridyenleriniz yeniden açılabilir ve titreşimlerinizin yeniden yükseldiğine şahit olabilirsiniz.

Evin bir yerinde duran bir eşya ile iletişime geçerek birden sizin için eşyanın yeniden fayda frekansına taşındığını farkedebilir veya uzun süredir kullanmadığınız bir bitkinin o an size yararlı olabileceğini çabasızca algılayabilirsiniz.

Şifacı eliniz sizinle olsun, aktarıcı atalarımızın ruhu şad olsun.

Demet Yıldırım
demetyildirim.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir