Genel

Yaralı bir adamı kurtaramazsın!

Sen O’nun hemşiresi değilsin, yada kurtarıcısı, yada destekcisi. Senin sorumluluğun sana ve çocuklarına ait, bu kadar; ne eski sevgiline ne partnerine, ne partnerinin çocuklarına, ne de partnerinin eski sevgilisine. Sen ve çocuklarin, bu kadar.
Sanki yanlış bir şey yapıyormuş gibi hissedersin onunla göbek bağını kestiğinde, ama sen onu kurtaramazsın – o kendini kurtarmalı.
Gerçekleri yeniden çerçevelemeliyiz – ve gerçek senin hayatındaki en önemli kişinin SEN olduğudur. Başka insanlarla ilgilenmeden önce kendinle ilgilenmelisin.
İhtiyacın olanını kendine vermek için zaman ayır. Sadece rahat ve sessiz ol. Kendine derinlere girmeye ve cevabı bulmaya izin ver. Senin gerçeğin, ihtiyacın olan gerçegin senin içinde olduğudur.
Bazı insanlar sadece buna henüz hazır değildir. Birisinin hazır olmadığını hissettiğinde ise sadece öyle olmasına izin ver.
Bidaha onunla görüşme demiyorum, ama onun kendini kurtarabileceğine dair sana güvenmesi gerek. O’na de ki ‘Yapman gerekeni yap ve ikimizde yol aldiğimizda tekrar konuşalım’
Belki bu etkileşim onu değiştirecektir, belki senin onu serbest bırakman onun değismesi için ihtiyacı olandır.
O olması gereken erkek rolüne girmeden O’na ne kalbini ne de enerjini ver.
Bizim birtaneden fazla ruh ikizimiz var. Hissettiğin şey tek gerçek gibi gözüküyor, ilk defa şimdiye kadar hissetmediğin derin bi ruh bağlılığı hissediyorsun ve bu çok güzel – sana neyin mümkün olabileceğini gösteriyor, ama bu hemen karşindakinin ‘O’ olduğu demek değildir, sadece neyin mümkün olabildiğini gösterir.
Yazan: Jenn – www.mentoringconsciouswomen.com
Çeviri: Nur Tanış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir