Genel

Ateş Elementinizi Yükseltin

Motivasyon Yazısı :

Bazı insanlar sadece savaşırsa kazanır, neden ?

Bu savaştan kasıt hayatın mücadele ve ızdırap  içinde geçmesi değildir. Eğer savaşçı bir ruha sahip iseniz ve aksine pasifize edilmiş ve bastırılmış bir yaşam biçimi benimsediyseniz hayatın niye istediğiniz gibi akmadığını anlamakta güçlük çekebilirsiniz. 

Bu yaşam biçimi sizi desteklemiyor! Neden ? 

Bazı insanlar yaşamsal motivasyonlarını toplamak için savaşmalı ve daima ateş etmelidir. Bu ateşten kasıt başkalarına saldırmak değildir. Kendini ortaya koymak için cengaverliğini gerektiğinde gizlememektir. Eğer siz savaşmazsanız, fikirlerinizle ateş etmezseniz, susar ve kendinizi yok ederseniz, sizin yerinize kimse sizi birleştiremez. Daha da ötesi, eğer saklanmaya devam ederseniz kimse sizi (ruhunuzun gerçek renklerini) tanımadan yaşamdan ayrılabilirsiniz.

Eğer destan yazmazsanız ruhunuz tatmin duygusu bulamaz ! 

Bugün kendi duruşumuza can vermek için ateş etmekten korkmadığımız gün olsun. Bırakın kök korkularımız yüzeye çıksın. Bırakın bizi suçlasınlar. Varsın birileri bizi beğenmesin, varsın linç etsin, varsın kötülesin. Sonunda sadece cesur olanlar kazanır. Bunu herkes bilir. Dedikoducuları tarih yazmaz. Siz hiç tarih kitaplarında dedikodu kazanı kaynatanların taçlandırıldığını gördünüz mü ? Tarih sadece cesaretle ateş edenleri yazdı. Öyleyse artık saklandığınız yerden çıkın, çünkü böyle yaşamak ruhunuza iyi gelmiyor. 

Bu yazı Salı (Mars) günü doğanlara ve Plutonik Mars enerjisi yüksek ruhlara gelsin ve saklandıkları yerden gün ışığına çıksınlar ve yıldızları yeniden parlasın.

Cesaret Esması : Ya Allah Kadir x 10.000

Demet Yıldırım

Laya Holistic Terapi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir