Ezoterizm ve Bilgelik

Hafıza, Rüyalar ve Notlar

Geçenlerde sosyal medyada sevdiğim not defteri uygulamalarını paylaşmıştım, kimse reaksiyon vermedi desem yeridir. 1 kişi not defterine ne gerek var aklıma yazıyorum dedi.

Ben üniversitede İşletme okudum biliyor muydunuz? En sevdiğim ders istatistikti. İstatistikler öyle tutarlı ki 10 kişiden 1 kişinin verdiği reaksiyon ile 1000 kişiden 100 kişinin verdiği reaksiyon inanılmaz orantılı gidiyor. Dünya çapında şirketlerde tutulan istatistikler, raporlamalar başarıyı kaçınılmaz hale getiriyor.

Neden rakamların gücünü kullanmıyoruz ?

Mesela rüyalarınızı not aldınız, bir de baktınız ki aynı paternleri rüyada görüyorsunuz. Bilinçaltı geceler boyu aynı şemayı çözmeye çalışırken size değerli semboller işaretler bırakıyor. Aman rüyadır deyip geçtikçe veya korkup kaçtıkça dramın içinden çıkamıyoruz. Bir danışanım var, aşırı dağınık, anlıyorum organizatör, bazen gece 4.00 te kalkıp başka şehire gidiyor. İhtiyacı olan bazı çalışmaları verdim ancak her seans sıfırdan başlıyor gibi olduk çünkü unutuyor. (Bu arada dağınıklık, unutkanlık, sürekli sıfırdan başlamaklar hep kök çakra zayıflığıdır.) Dedim ki şimdi yanımdayken bir not defteri indir. (Favorimiz zoho notebook) Ona tek tek sayfa açtırdım, not yazdırdım, böylece seanslarda nihayet kök salabildi.

Sabahları boşluğa uyanmak

Diğer yandan sabahları uyandığınızda büyük bir boşluğa uyanıyorsanız zihin çakramıza konsantre olmalıyız. Nerede amaçlar, nerede sizin büyük tutkularınız, nerede en güzel anılarınız, size ne iyi gelmişti ? Ruh parçanız kimde kaldı, yıldızınızı düşüren neydi ?

Bedensiz Varlıkların Zihin Çakrayı Bloke Etmesi

Bir de zihin çakraya yerleşen bedensiz varlıklar var, böyle durumlarda bu çakra gerçekten ters döner ve olmasını istediğiniz şeylerin tersi gerçekleşir. Şimdi arınma çalışmamız gerekiyor. Hiç bir şey yapamıyorsanız her gün ya Melik Alim x 2000 deneyebilirsiniz ancak bedensiz varlık temizliği bir rehber eşliğinde olursa daha güvenli olacaktır.

Sözün özeti günlük tutun, not alın, istatiksel bakmayı ihmal etmeyin, hafızanız güçlenecektir.


Demet Yıldırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir