Astroloji ve Doğum Haritası, İlişkiler

Hayattan Alma Kapasitemiz

( Venüs – Chiron Üçgeni)

Zaman zaman hayattan istediklerimizi alamadığımızda bir şeyleri sorguya çekmek isteriz. Hazır iki gün boyunca Venüs – Chiron üçgen açısı varken biraz yaralarımıza değinelim. Çünkü Şiron önce yaraları kanatır biz de kanı durdurmak için yaraya eğiliriz. Bu aynı zamanda iyileşmenin cilvesidir. Eğer uzun zamandır bir şeyleri içinize attıysanız bu iki gün boyunca kendinizi otobüs beklerken hıçkırarak ağlama isteğiyle bulabilirsiniz. Herkes neden size hakettiğiniz değerin aşağısında davranmıştı? Buna ne sebep olmuştu? Siz mi ?


Veya hayatın kendisi size niye ikram ve ihsanda bulunmuyordu? Yıllar geçiyor ancak neden herşey içinizde eksiklik duygusuyla ilerliyordu ? Bir şeyleri biz mi yanlış yapıyorduk, insanlar mı zalimdi? Neden sevilip sarmalanmıyorduk ? Sevilmeye engel olan neydi? Belki de hep fazladan bir şeyler vererek ilişkilerin içinde durabiliyorduk. Ve kendiliğinden akmayan bir şeyler vardı…
Böyle hissedenler için bir tavsiyem var : saygı bulduğunuz alanda kalın. İnsanlar sizi keman çalarken alkışa tutuyorsa hayatınızda bu alana daha fazla yer açın. Sevildiğiniz yeri sahiplenin. Yıldızınız nerede parlıyorsa orası sizin sahne alanınızdır. Sahnenizi bulduğunuzda herhangi birileri için yer değiştirmeyin. Size iyi gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir