Spiritüel Teknikler

Pozitif Alan Aktarmak

Yüksek Bilinç Dersleri ;

Eğer bir ağaç olsaydık bir gün boyunca ne yapardık?

Veya rengarenk ve nadir görülen bir kuş olsaydık ?

Evrende bütün yaratılmış olan her şey var oluş alanını aktarır ve bir ağaç var olan tüm yaşam enerjisiyle bize pozitif alan aktarır. Tabiatın ve hayvanlar aleminin insan tipi bir zihni olmadığı için frekansları düşmez ve doğumdan ölüme kadar pozitif alan aktarırlar.

Bir bitki zehirli bile olsa dikkatli bakıldığında aurasında floresan rengi yeşil bir ışık saçar ve bu zehir başka bir faydaya hizmet edebilir.

Bazı ağaçlar yeterince beslenebildiğinde normalden daha fazla ışık saçarlar.

Işık saçan ağaçlar

3 yıl önce Kaz dağlar’ında dişi ve eril enerji dengeleme kampı yapmıştık. Kamp dönüşündeyken bir yol kıvrımına geldik. Aşağı bakıldığında nedense ordaki ağaçlardan diğer bölgelere oranla daha fazla chi-yaşam enerjisi saçılıyordu. Ağaçların ışığı sanki güneşle yarışıyordu. Uzun boylu gür ve parlak yapraklı ağaçlardı. Sağ tarafa dikkatli şekilde baktığımda aşağısı altından buz gibi kaynak suları akan bir vadi gibiydi. Ağaçlar ihtiyacı olan tüm kaynaklara ulaşmıştı ve bu sayede aktardıkları pozitif alan eşsizdi.

Bu 3 saniyelik görsel şölende anladım ki insanların da ihtiyaçlarının tam karşılanması çok önemli. Bize negatif alan aktardığını düşündüğümüz insanlar genellikle ihtiyaçları karşılanmayan insanlar. İnsanlar sevgi ve ilgi alamadıklarında genellikle agresifleşir. Ancak bir ağacın ihtiyaçları karşılanmadığında sessiz sedasız ölebilir…

Gerçek ihtiyaçlar nasıl belirlenir ?

Peki ihtiyaçlarımızın karşılanmasından ne anlamalıyız ?

İhtiyacımız olan eğitimi almaktan tutun da doğru beslenme kaynaklarına ulaşana dek.

Dünya genelinde çapsız bir israf var. İhtiyaç fazlası yiyoruz veya plastik tüketiyoruz. Bu dengesizlik üstümüze düşeni yaptıktan sonra mikro planda bizi ilgilendirmiyormuş gibi dursa da makro planda basit kaynaklara ulaşımımızı kısıtlıyor. Sağlıklı kaynaklar harap oluyor…

Gerçek ihtiyaçlarımızı belirlemek gerçekten önemli. Pozitif alan aktarmak için temizliğe mutlaka evimizden başlamalıyız. Evden kasıt ülke de olabilir…Tüm nesneler hareket etmeli ve kullanılmayan eşyalar ihtiyacı olanlara aktarılmalı. Ev koşullarınız rahat değilse ve köklenip sabitlenemiyorsanız kendinizi mutlu edecek rutinlerle pozitif alan çalışmasını güçlendirebilirsiniz.

Pozitif şöhret nasıl çalışır?

Bazı insanları tanımadığımızı düşünürüz ancak ismen tanıyoruzdur. Bu kişiler mutlu olduğunda aynı zamanda şöhret de oldukları için pozitif alan aktarımları çok güçlü olur.

Geçen kış aklıma günlerce Mahsun Kırmızıgül geldi… Ne alaka diyeceksiniz? Ben de bilmiyorum. Muhteşem bir insan olduğu, harika şeyler yaptığı ile ilgili fikirler yağdı durdu. Asla bu düşünceleri besleyecek bir haber kaynağı veya zihinsel bir aktarım yoktu. Sonra anladım ki o günlerde kalp çakrası açıldı ve frekansı çok yükseldi. Bireysel olarak ne yaşıyordu açıp soramadım tabi çünkü tanımıyorum. Sonra bu frekans kendiliğinden dağıldı. Sanatçıların kalp çakrası genellikle normal insanlardan daha fazla açık oluyor. Zaten hayatlarının bir dönemi de olsa pozitif alan aktarabildikleri için milyonlar tarafından seviliyorlar. İbrahim Tatlıses de bu konuda gerçekten azımsanmayacak bir güce sahiptir. Aynı pozitif alan aktarımı daha sonra Kenan Doğulu için oldu. Yine takip ettiğim bir kaynak yokken birden çok özel bir insan olduğunu düşünmeye başladım. Sonra yine anladım ki frekansı yükseldi ve kalp çakrası açıldı. Etkisi 1,2 hafta kadar sürmüştü. Aslında hayatta her şey çok şeffaftı. İnsanlardan nefret ettiğimizde bu alanı aktarıyoruz veya kendimizi sevdiğimizde, iyi ki varım dediğimizde başka bir alan çalışıyor…

Bazı insanlarla konuşmasak da bize onlardan dönem dönem pozitif alan akıyor veya tanımadığımız birisi için ” ayy onu hiç sevmiyorum” diyebiliyoruz.

Bu yazıyı yazmamın nedeni evrene aktardığımız alanın bilincinde olmak ve doğru kaynaklara ulaşarak beslenip çabasızca ışık saçmak… Herkesin ışık saçabildiği bir dünya çok keyifli bir yer olurdu …

Sevgilerimle,

demetyildirim.com

Holistic Caffe / İstanbul Setüstü

instagram : @layaholistic, @holisticcaffe, @laya.store

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir