Genel

Seminer Notları / Hipno-meditasyon

Bazen duşa girdiğinde saatlerdir hatırlayamadığın bir isim hemen aklına gelir, çünkü bunun meditasyon yapmaktan veya oturup gevşemekten bir farkı yoktur.
Stres sizi öldürür ve farkında olmazsınız.
Çoğumuz bugün adrenalin bağımlısıyız.
Bir enerji içeceği içmektense bir parça tahta yemek daha iyidir. Kendinize bedeninizi duymanız için izin verin. Hiçbir şey yapamıyorsanız gidin wc’ye oturun ve gevşeyin. 
Bilgisayar başında oturan iş adamlarının otonom sinir sistemi altüst olur ve 3-4 yılda kendine gelemez.
Zihin sürekli sağa-sola giderken bedensel olarak dengede kalamazsınız.
Bir çimento ortamındayız ve doğanın enerjisini alamayıp geriliyoruz.
Timeless portalda (zamansızlık portalında) hipnotik alanda vücudunu gevşetmeyi daha iyi becerdiğinde vücudunu daha iyi iyileştirirsin ve 20-21 yaşlarında enerjisi duran noktayı yeniden aktive edersin.
Her 7 yılda bir vücut tamamen yenilenir. Neden yenilemek yerine bozarız? Hayat gücünüz yorgun.
Aslında daha çok enerjiniz olmalı. 20’li yaşlardaki birçok gençten daha fazla enerjim var. Onlar enerjilerini bilinçsizce boşaltırlar. Eğer enerji akışını dengelemek için sıradışı bir kaç terapistle çalışmazsan hayatın dar bir alanda sıkışabilir. Ancak seçeceğin terapist çok güvenilir olmalı, yoksa travmatik olabilir.
Bugün kalbinize özel olarak odaklanın ve gevşetin.
Omurlar normalde sıkışıktır ancak farkında olmayız.
Eğer beden yorgunsa işini yapmak için sizi aşağı devirir ve kendini tamir eder.
Tibetliler (hipnotik meditasyonda) ergenliğin öncesine gider ve bedeni yeniden programlar, böylece beden rahatlar ve yatışır.
Eğer konuşmayla programlanmaya (dile) yatkınsanız kendinizi hipnotize edin ve olumlu bir şeyler dinleyin.
Etkisi 10 kat artar. Çocuklar daha kolay hipnotize edilir. Yetişkinlerde ise hipnoz altında bazı yetenekler açığa çıkabilir. Bir danışanım hipnoz seansından sonra birden ressam olmuştu.
Beden sürekli kendini hizalar. Hipnoz altında dahi birden nefes hızlanabilir. Zihnini aradan çek. Bıçak gibi acılar gelebilir, buna izin ver, bırak başka seviyeler açılsın.
Bazen bir kelime ağzından çıkar ve insanlara duyması gereken şeyi verir. Bunu bedenlerinize girdiğinizde görebiliyorum. Akışa izin verin.

03.12.16
Vernon Frost

demetyildirim.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir